You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Osobní blokátory kalorií na základě genů

NutriMe Weight Management

Pro dosažení optimální účinnosti je složení NutriMe Weight Management sestavováno pro každého zákazníka individuálně na základě genetické analýzy.

Jak ovlivňují geny přijímání živin

Nadváha je velmi rozšířený problém téměř ve všech průmyslových zemích. A tomu přiměřeně velká je nabídka pomocných prostředků pro hubnutí. A právě blokátory kalorií jsou velmi žádané. Protože slibují lidem, kteří chtějí zhubnout, rychlou pomoci na cestě k dosažení jejich požadované hmotnosti.

To, co se vypadá dobře jako teorie, však v praxi funguje jen podmíněně. Je to tím, že geny mají rozhodující vliv na příjem tuků a uhlohydrátů z potravy.

Zatímco jsou přebytečné tuky z potravy některými lidmi jednoduše vylučovány, jsou u jiných lidí absorbovány a ukládány. Podobně je to u uhlohydrátů, které také nepůsobí na všechny lidí při hubnutí stejně.

Pokud má blokátor kalorií skutečně  dosáhnout požadovaného účinku, musí být k této skutečnosti přihlédnuto u jeho složení. V opačném případě bude stát preparát jeho uživatele jen zbytečně peníze, aniž by mělo jeho užívání patrné dopady na pokrok při hubnutí.

Čím je preparát NutriMe Weight Management tak jedinečný

  • Individuální směs účinných látek na bázi genů zlepšuje jeho účinnost.
  • Výroba blokátoru kalorií probíhá v Rakousku s použitím vysokých standardů výroby.
  • Vysoce kvalitní biologické suroviny zajišťují jeho optimální snášenlivost.
  • Díky plnění do praktických dávkovacích sáčků je jeho užívání obzvláště nekomplikované.

Osobní blokátor kalorií pro optimální průběh hubnutí

Dnes již víme, že při absorbování tuků a uhlohydrátů hraje roli několik genů. Na tomto základě přizpůsobujeme složení našeho blokátoru kalorií NutriMe Weight Management každému zákazníkovi.

Abychom zjistili správnou kombinaci účinných látek, analyzujeme relevantní geny zákazníka předem. To nám umožňuje výrobu osobního blokátoru kalorií, jehož užíváním bude optimálně podporováno snižování hmotnosti.

Blokátor tuků Chitosan

Chitosan je blokátor tuků, který se vyrábí ze skořepin korýšů. Účinná látka ovlivňuje absorpci tuků z potravin ve střevě a pomáhá tak, udržovat na hodnoty krevního tuku normální úrovni.

Blokátor uhlohydrátů Phaseolamin

Phaseolamin je účinná látka, která je obsažena v bílých fazolích. Jako blokátor uhlohydrátů zadržuje enzym alfa-amyláza, který je příslušný pro štěpení uhlohydrátů. Tímto způsobem může Phaseolamin snižovat absorpci uhlohydrátů z potravy.

Vysoké standardy v naší vlastní výrobě

Je pro nás důležité, abychom mohli našim zákazníkům vždy nabízet produkty v bezvadné kvalitě. Z tohoto důvodu probíhá výroba našeho blokátoru kalorií NutriMe Weight Management výlučně v našem vlastním závodě v Salzburgu v Rakousku.

Tam jsou veškeré výrobní operace přísně sledovány a individuální poměry blokátorů tuku a uhlohydrátů pro každého zákazníka jsou pečlivě plněny do praktických dávkovacích sáčků.

Potřebná genetická analýza se provádí v naší vlastní laboratoři předem. Naši zákazníci se tak mohou spolehnout nejen na vysoce kvalitní blokátor kalorií, ale také na spolehlivou ochranu svých citlivých genetických dat.

NutriMe Weight Management je:

  • Bez laktózy
  • Bez lepku
  • Bez umělých barviv
  • Bez přísady cukru
  • Bez umělých plniv

NutriMe Weight Management není z důvodu použití včelího vosku pro překrytí chutí a použití Chitosanu ze skořepin korýšů. vhodný pro vegetariány a vegany.

Blokátor kalorií v praktických dávkovacích sáčcích

Aby mohl prostředek NutriMe Weight Management rozvinout svůj účinek, musí být užíván pravidelně. Z tohoto důvodu pro nás bylo důležité, aby bylo jeho užívání co možná nejpříjemnější a nekomplikované.

Účinné látky, obsažené v NutriMe Weight Management jsou baleny v inovačních mikronosičích. Jedná se přitom o malé kuličky, které jsou baleny v praktických dávkovacích sáčcích.

Doporučujeme, užívat blokátory kalorií denně před obědem a před večeří s velkým douškem vody. Mikronosiče, které jsou bez chuti se přitom nemají žvýkat ale spolknout celé.

NutriMe Weight Management obsahuje pouze kvalitní suroviny

NutriMe Weight Management se skládá výlučně z vysoce kvalitních přírodních surovin. Blokátor kalorií neobsahuje žádné umělé přísady, jako jsou barviva nebo konzervanty. Tímto způsobem můžeme zaručit vynikající snášenlivost tohoto potravinového doplňku.

Chcete se dozvědět více informací o genetice?

Tento moderní vědní obor využívá nejnovější znalosti k lepšímu pochopení našeho vlastního těla. Přečtěte si zajímavosti a články, které jsme pro vás připravili.

O genetice