Přidejte váš názor

Hodnocení:Už jsem vyzkoušela spoustu diet. Žádná z nich moc nezabírala. Díky DNAnutriControl je mnohem snazší stravovat se zdravě a dobře i pro pracujícího člověka. Podle receptů z portálu pro sestavení jídelníčku je možné uvařit snadno a rychle. V práci kolegové často obdivují, když přijdu s novým receptem. Už jsem zhubla tolik, že po třech týdnech můžu nosit kalhoty o číslo menší. Těším se na každý nový den, na každý nový recept a taky na cvičení, které mě čeká. Hodně lidí, které znám, se mě na to už ptalo, a já jim můžu DNAnutriControl jenom doporučit. Díky programu se cítím mnohem lépe. Uvědomila jsem si, že si také čím dál tím víc užívám cvičení. Je to skvělé a DĚKUJI.

Franziska K.

Pokud jste zaměstnaní a hodně cestujete, je těžké program používat. Analýza je velmi informativní. Protože máme dítě, stálo nás hodně úsilí vařit jiná jídla. Moje manželka se programu účastnila zároveň se mnou a její analýza je přesný opak mojí. Díky tomu to bylo ještě těžší. Program se dá určitě doporučit lidem, kteří jsou single. Program cvičení je jednoduché dodržovat a budu v tom pokračovat. Komplexní analýza je skvělá. Víte, na jaké potraviny vaše tělo reaguje.

Eric D.

I když je program „zhubněte podle svých genů“ hodně komplexní, program mi nepomohl jenom zhubnout - získala jsem taky skvělý přehled o svých fyzických slabinách a o tom, co moje tělo potřebuje. Překvapilo mě, že není až tak důležité jíst málo, ale důležité je, co jíte. Protože nejsem zrovna sportovní nadšenec, byla jsem ráda, že se počítaly i drobnější aktivity (například domácí práce).

Verena S.

Držela jsem se seznamů potravin v knize, ale počítačový program se mi zdál trochu moc komplikovaný. Byla jsem příjemně překvapená, že jsem dostala tak obsáhlou a srozumitelnou knihu. Díky tomu se člověk dozví, jaký je sportovní typ, a jestli je u něj riziko jojo efektu. Nejužitečnější pro mě byly seznamy potravin. Informují o tom, jaké potraviny by měl člověk preferovat. Tyhle informace platí trvale a můžete se jimi pořád řídit. Překvapilo mě, že jsou velké rozdíly dokonce i mezi různými typy ovoce. Budu se teď programem řídit i na dovolené v hotelu s all-inclusive. Zhubla jsem opravdu hodně, už celá 3 kila za první týden genetické diety. To se mi nikdy předtím nepovedlo. Moc za to děkuji.

Adelheid T.

Výsledky byly moc zajímavé a podařilo se mi je využít snáze, než jsem myslel. Obdivuhodné bylo také to, že prvních úspěchů se mi podařilo dosáhnout už první nebo druhý den. Bylo zábavné se programem řídit, protože v něm nejsou žádná přímá omezení, jenom kategorie dobrých a méně dobrých potravin. V důsledku toho byla dieta velmi jednoduchá. Ani bych neřekl, že to byla vyloženě dieta - spíš takový impulz směrem k novému přístupu k životu. I když trochu zahřešíte, nemá to moc velký vliv. Tento program můžu každému jenom doporučit.

Christian P.

Nejdřív bylo těžké se programem řídit. Bylo velmi lákavé jíst něco jiného. Po nějakém čase mi to ale přišlo jednodušší. Musíte to nejdřív překonat. Velmi brzy víte, co můžete jíst a čeho se máte vyvarovat. Je těžké, když se váha nemění - i když jíte jenom potraviny ze zeleného seznamu, nehubnete. Nejdůležitější je vytrvat, ale tohle je velká pomoc. Děkuji!

Ulrike N.

Málokdy jsem se cítila hladová, chuť na sladké byla velmi malá. Taky bylo snadné uplatnit program v práci. Bylo to možné i ve volném čase (návštěva baru). Člověk se nemusí obhajovat před kamarády, že drží „dietu“. Místo toho se budou ptát, jak se dá tak „jednoduše“ zhubnout. Byla jsem velmi příjemně překvapená, že když se držíte z větší části zelených sloupců, zhubnete.

Gabriele A.

Moje osobní genetická analýza je zajímavá a je napsaná velmi komplexně. Zejména se mi líbí podrobné a snadno srozumitelné informace o barevném rozpětí. Vždycky když jsem držela dietu, snažila jsem se vyhýbat sacharidům, a byla jsem velmi příjemně překvapená, že u mě sacharidy ani k nadváze nevedou. Taky si nyní dávám 5 jídel místo 3. Díky tomu toho sním méně a netrápí mě chutě. Systém výrobků je pro mě skvělý, protože mi umožní sestavovat jídla snadno a rychle. Zhubla jsem 5,7 kg za tři týdny a cítím se moc dobře. Během první fáze pro mě program cvičení byl trochu moc intenzivní a když pracujete na plný úvazek, není snadné ho dodržovat. Zdravím a děkuji!

Gabi W.

Prvních pár týdnů bylo skvělých. Dosáhl jsem velkých úspěchů díky drobným a snadným pravidlům. Sklenice vody před jídlem je velmi užitečná. Program cvičení byl nejdřív náročný. Často pro mě bylo těžké přinutit se ke každodenním procházkám při teplotě -10 °C. Taky je těžké jíst správné množství, to musím ještě trénovat. Klíčem k úspěchu bude zdravá strava se zdravými potravinami. Ne geny. Aspoň to si myslím.

Nico Z.

Hubnutí díky pití velkého množství vody. Přestal jsem pít Coca-Colu a sladké nápoje. Taky jsem přestal jíst sladkosti. Vždycky jsem přidal zeleninu. Jedl jsem také hodně ovoce a přidal saláty. Protože pracuji ve skladu, nepřidal jsem moc sportovních aktivit. Ale o víkendech jsme se scházeli a hráli volejbal nebo chodili na výlety. Zhubl jsem hodně už na začátku. Pas mám výrazně menší. S programem budu pokračovat. Děkuji za to, že jsem se mohl zúčastnit, budu tenhle program doporučovat.

Heinz T.

Program byl velmi informativní. Myslela jsem si, že sacharidy snáším a nepřibírám, ale bylo dobré to vidět černé na bílém. Na své otázky jsem rychle dostala odpověď. Je také dobré, že s tímhle systémem můžete jíst cokoliv. Někdy bylo těžké odměřovat porce, zejména v restauraci. V tabulce chyběla spousta potravin. Bylo by dobré vědět, jak spočítat výrobky sami. Mimo to jsem ale velmi spokojená. Bylo by dobré mít mobilní aplikaci, která by počítala výrobky, a seznam potravin je třeba rozšířit. Ale jinak to bylo super a moc děkuji!

Bettina M.

Byla jsem překvapená, že můžete zhubnout, i když jíte sacharidy, a šokovaná, kolik potravin obsahuje tuky. Taky pokud jde o množství jídla. Vždycky jsem si myslela, že moc nejím, ale dozvěděla jsem se opak. Celé to pro mě bylo velmi užitečné a můžu to každému jen doporučit. Na začátku je to trochu těžké, ale když se do toho dostanete, je snadné to dodržovat. Sportovní stránka je také dobrá, víte přesně, kolik jste toho udělali nebo kolik vám ještě zbývá. Jsem také spokojená s 2 kg!

Carola F.

Jsem spokojená s výsledkem po 6 až 8 týdnech. Díky této analýze mám jasný cíl, kterého se můžu držet. Zdá se mi také skvělé, že se dá zhubnout normálně a zdravě. To, že jsem už vyzkoušela různé diety, ale nikdy jsem nedosáhla váhy, kterou mám teď, ukazuje, že tyto diety jsou úspěšně jenom na chvíli, ale ne na dlouho. Díky tomuto programu se nemusíte ničeho vzdávat, a hubnutí je tak o něco jednodušší, protože si denní příjem můžete zorganizovat sami. Neměla jsem skoro žádné problémy se systémem řídit a budu tuhle metodu určitě dál používat, dokud nedosáhnu požadované váhy. Kromě toho musíte všechno vážit jenom na začátku, ale tak po týdnu už množství snadno odhadujete. Výživové hodnoty v % mi také přijdou skvělé.

Tamara O.

Dieta podle genetické analýzy mi přišla skvělá. Nejdřív jsem byla zaskočená, na kolik stránek můj výsledek vyšel, ale poté co jsem si ho přečetla, jsem mu rozuměla mnohem lépe. Taky jsem si na začátku říkala: „Pane bože, každý den cvičit, to nikdy nedám,“ ale bylo zvláštní, jak snadné to nakonec bylo. Po těhotenství jsem díky tomuto programu ztratila 5 kilo a jsem na sebe opravdu pyšná. Nikdy bych si nemyslela, že geny přináší tolik informací o správné a hlavně nejúčinnější metodě, jak zhubnout. Zpráva byla jasná a jednoznačná. Pokyny byly srozumitelné. Nejdřív to bylo samozřejmě těžké, ale postupně jsem si na změnu stravy zvykla. Mezi jídly už jsem se necítila hladová. Určitě budu v genetické dietě pokračovat, abych zhubla dalších 5 kilo.

Melanie K.

Nejdřív bylo těžké se programem řídit. Zejména výživovým plánem a plánem cvičení. Jednou za čas se člověk přistihne, že se vrátí zpátky ke starým návykům. Na váze jsem úspěch zaznamenal hodně rychle a kila se prostě rozpustily. Výživový plán mi moc pomohl dostat se blíže k mému cíli. Plán cvičení byl pro dosažení mého cíle také velmi užitečný. Můžu program doporučit každému! Moje výchozí váha byla 127 kg a díky genetické analýze a hubnutí podle genů jsem ztratil 10 kilo, což je pro mě obrovský úspěch. Ještě mi zbývá shodit pár kilo, než dosáhnu své cílové váhy. Díky tomuto programu jsem si jist, že se mi to podaří.

Jörg K.

Portál pro sestavení jídelníčku byl srozumitelný a zprávy byly dobře napsané. Někdy je těžké zapojit cvičení do každodenního života. Stejně tak výživový plán. Úspěch programu byl ok. Myslím, že léčba anorexie Fex je lepší. Možná léčbu/program podstoupím ještě jednou.

R. Erwin H.

Zpráva byla velmi užitečná. Už jsem se v minulosti snažila zhubnout tím, že jsem jedla zdravě, ale jedla jsem při tom hodně chleba (a dalších sacharidů). Díky zprávě vím, že mám tendenci přibírat právě kvůli těmhle potravinám. Teď už vím, co je pro moje tělo dobré, a můžu to „většinu času“ aplikovat. Protože vidím neustálý, ale „pomalý“ pokrok, jsem motivovaná pokračovat a jsem optimistická, že si váhu udržím i v budoucnu.

Monika K.

Bylo pro mě mnohem jednodušší řídit se tímhle programem, protože jsem se v podstatě nemusela ničeho vzdávat a nemusela jsem hladovět. Protože tak nějak víte, že to funguje, bylo pro mě jednodušší držet se předepsaných množství. Výsledek testu bylo zajímavé počtení, které bylo velmi dobře strukturované. Možná by bylo dobré mít nějaký další výpis ze seznamu potravin (který by bylo možné brát s sebou). Na začátku jsem byla pořád překvapená, protože jsem ještě nebyla schopná odměřovat množství. Teď už mám lepší odhad. Určitě budu s programem pokračovat. Takhle dobře jsem se necítila už dlouho. Můj největší problém byl, když jsem nebyla sama (na dovolené), protože každý hostitel se cítí skoro uražený, když jíte málo a nevyzkoušíte všechny koláče.

Jasmin S.

Byl jsem příjemně překvapený, jak dlouhá byla osobní zpráva. Bylo skvělé zjistit, co jsem dělal dobře nebo špatně, když jsem se dřív snažil zhubnout. Teď už vím, že geneticky nemám skoro žádné předpoklady k přibírání. Všechno je to o návycích. Budu se snažit v budoucnu nespadnout zpátky do starých návyků a zůstat fyzicky aktivní. Budu i nadále využívat online portál.

Dominik E.

První dva týdny to bylo docela těžké kvůli té změně a tomu, kolik času to vyžadovalo (přemýšlení o tom, co člověk může jíst, vážení...). Bez cvičení by to nebylo moc účinné. Pár dnů jsem byla líná, a hned se to projevilo (nikam to nepokročilo). Stravovala jsem se 100% vegetariánsky. Maso, ryby - všechno bylo červené. To je demotivující, ale budu tuhle metodu i nadále používat. Totéž se týkalo několika sladkostí. Čekala jsem, že po třech týdnech bez alkoholu a sladkostí zhubnu víc, ale i tak jsem spokojená. Když se člověk váží každý den, může to být demotivující, protože tam jsou velké odchylky. Dobré je, že některé potraviny se nepočítají, takže je snazší uspokojit hlad a je to dobré pro psychiku. Pocit hladu je s vámi v prvních dvou týdnech neustále. Od třetího týdne dál dosáhnete pocitu sytosti snadno. Děkuji!

Iris K.

Na začátku to bylo všechno matoucí. Člověk se musel na všechno soustředit. Protože nemám ráda návrhy na recepty, musela jsem přijít s vlastními nápady a kombinovat je se svojí obvyklou stravou. Používat (kuchyňské) váhy už od rána není snadné. Některé věci mě překvapily, jako třeba že nemůžete sníst tolik fazolových klíčků, kolik chcete, ale třeba 600 g mrkve denně. 35 g cizrny bylo víc, než jsem si myslela. Nebyla jsem si jistá, jestli se cizrna a nudle mají vážit za studena. Tak jsem to dělala já. Musíte mít hodně disciplíny. Jinak člověk prostě nezhubne.

Eva S.

Sada vzorků byla nejdřív matoucí, protože obsahovala jiné vzorky. Vysvětlení ale bylo jednoduché a dobré. Knížka byla velmi obsáhlá, ale logicky strukturovaná. Všechno bylo dobře vysvětlené. Seznam potravin byl velmi dlouhý. Nic nechybělo. Online portál - výkon - k tomu nemám co dodat. Nepoužívala jsem ho - škoda. Vypsala jsem si z knihy výrobky (zelené), které ráda jím.

Edith K.

Myslím si, že program je dobrý, ale pro mě jenom ve velmi omezené míře. Z některých výrobků můžu sestavit jídla. Ale navrhované recepty ve zprávě a online portál jsou pro mě k ničemu. Jste motivovaní držet se programu a něco dělat tím, že to každý den zaznamenáváte do knihy. Pro mě osobně bylo těžké během jídla tak silně omezit kalorie. Radši bych spálila víc kalorií cvičením. Trochu s hubnutím zaostávám, protože jsem bohužel program zahájila před Vánoci a během dovolené se mi nepodařilo dosáhnout omezení kalorií. Budu se snažit program aspoň částečně dodržovat. Měli byste se snažit víc zohlednit individuální onemocnění/nesnášenlivosti. Děkuji.

Christine K.

Je těžké tento program převést do praxe kvůli práci (pracovní doba a místo bydliště). Ale myslím si, že to bude fungovat. Za 6 měsíců budu vědět víc. Po 3 týdnech je na závěry ještě brzo.

Volkmar K.

Potvrdila jsem si, že když jím potraviny ze seznamu se zelenými sloupci, můžu si váhu udržet a zhubnout. Daří se mi dosahovat výsledků každodenním cvičením nebo pohybem. Po chvíli mi jídla, která jsou moc sladká nebo tučná, nechutnají. Necítím se v kondici, dokud nevypiju aspoň 2 litry vody denně. Bohužel mám pořád ještě 2 kila nad svojí ideální váhou. Objednám si ještě kuchařku, abych mohla týden lépe plánovat. Na portálu pro sestavení jídelníčku trvá moc dlouho týdenní plán sestavit. Je snadné se řídit plánem, když jím v restauraci. Na otázky jsem e-mailem rychle dostala odpověď. Už dlouho užívám potravinové doplňky, uvidíme, jestli je v budoucnu budu užívat podle svých genů. Individuální analýzy mi přišly dobré a teď se jimi řídím. Seznam potravin je dobrá věc, objednám si 100 osobních receptů.

Erika G.

Program je velmi dobrý. Kombinace cvičení a výživového plánu je navržená skvěle. Můžete toho během diety jíst spoustu a hodně různých potravin. Pro program cvičení nebylo nutné žádné velké úsilí a nemuseli jste se do ničeho nutit, člověk prostě dělal, co ho baví. Kniha byla/je velmi podrobná a dobře strukturovaná. Dobře se mi s ní pracovalo. Recepty byly snadné a moc dobré. Moje žaludeční a střevní obtíže se díky vyvážené stravě zlepšily. Jediné, co se mi nelíbilo, byly webové stránky. Zdály se mi dost komplikované a nejasné. S dietou jsem velmi spokojená. Úspěšné zhubnutí o 3 kg mluví za vše. Moc děkuji!

Jenny K.

Nevěděla jsem, že nepoznám, kdy mám hlad nebo kdy jsem sytá, ale když jsem dostala analýzu, začala jsem si toho všímat a je to pravda. Témata jako „typ svalového vývoje“ a „sportovní a kalorický typ“ byly také zajímavé, protože svůj sport mám moc ráda a teď vím, že dělám správnou věc. Typová analýza je velmi užitečná a za dobu, co se řídím programem, jsem si osvojila strategii podle analýzy.

Carima G.

Přišlo a připadá mi to skvělé, člověk může jíst skoro všechno. Dobře, někdy více a někdy méně, ale funguje to. Kniha s různými barevnými sloupci byla skvělá, protože jsem snadno viděla, co můžu a co nemůžu jíst. Vždycky jsem ji měla při ruce, abych nemusela pořád být na počítači. Strava byla velmi pestrá a když jsem se jí držela, nebyl můj žaludek tak nafouklý. Program cvičení je snadný a snadno aplikovatelný. Myslím, že o 2 kg nižší váha je super, a budu v tom pokračovat! Jste super! Jen tak dál!

Michaela K.

Program mi pomohl lépe pochopit své tělo. Pomáhá mi jíst správně v každodenním životě (jíst čtyři jídla denně). Není to vždycky snadné, ale program nabízí opravdu dobré alternativy. Nemusela jsem během tří týdnů hladovět, jedla jsem co mám ráda a co jsem chtěla. Dařilo se mi hubnout díky menšímu množství (například méně špaget) daného výrobku denně. Budu v programu pokračovat, abych se dostala na svoji cílovou váhu.

Carolin B.

Byl jsem překvapený výsledkem - tím, že tak silně reaguji na tuk a sacharidy. Teď už vím, proč jiné diety nikdy nefungovaly. Je to proto, že jsem si vždycky myslel, že oleje jsou zdravé, ale nevěděl jsem, že z nich přibírám na váze. Programem jsem se obecně řídil, ale každý malý hřích byl ihned potrestán (na váze). Byl jsem také překvapen, pokud jde o ořechy, protože jsem je měl tak rád. Pár dnů jsem měl problémy, protože můj syn se stěhoval, ale vykompenzoval jsem špatná jídla vyšším výdejem energie.

Josef R.

Jako zaměstnané osobě mi přišlo, že je fázi hubnutí velmi těžké zapojit do každodenního života, protože se často vracím domů pozdě. Zvládala jsem to týden, ale pravděpodobně bych měla problém vydržet několik týdnů. Nejdřív bylo zvláštní vyhledávat výrobky v tabulce, protože jsem musela hledat dlouho, a bylo také těžké převádět velké množství ovoce, když jsem ho snědla jenom málo. Celkově jsem se cítila s 5 jídly denně plná. Konzumace malého množství tuků mi přišla obtížná. Stabilizační fáze programu byly snadno aplikovatelné, protože obecně hodně cvičím. Ve druhé stabilizační fázi bylo uvedeno skoro příliš mnoho výrobků - často jsem tolik jíst nemusela.

Anika N.

Program je pro lidi, kteří mají dost volného času. Je to velmi těžké, ne-li nemožné v mojí práci v záchranné službě, protože nevím, jestli budu jíst ve 12, v 1 nebo ve 3. Nemůžu jít mezitím do obchodu, abych si koupil něco k jídlu, a zároveň se řídit programem. Ale cvičení (večerní procházky) budeme s manželkou praktikovat i nadále.

Christian W.

Na začátku bych chtěla říct, že jsem s výsledkem spokojená. Ale musela jsem být velmi disciplinovaná, abych ho dosáhla. První týden jsem měla velký problém s hladem. Omezení přibližně na 1000 kcal denně je změna, se kterou se tělo musí vyrovnávat. Ve druhém a třetím týdnu to šlo o něco lépe, pravděpodobně proto, že se můj metabolismus zpomalil. Měla jsem u sebe skoro pořád nakrájenou zeleninu, abych se vyhnula chutím. Má v sobě málo kalorií a můj žaludek to zaměstnalo. Kromě toho jsem vypila 2,5-3 litry vody/čaje denně. Než jsem s dietou začala, musela jsem se připravit, abych doma měla ty správné ingredience a nepokoušelo mě nic jiného. Také jsem si sestavila obecný plán toho, co můžu jíst. Nejvíce relevantní pro mě byly varianty systému výrobků a potraviny se zelenými sloupci. Vyzkoušela jsem portál pro sestavení jídelníčku, ale nebyl pro mě dost uživatelsky přívětivý. Webové stránky pro mě byly moc pomalé a nebyl tu dostatečný výběr. Pevně stanovené jídelníčky mi nevyhovují, ještě víc mě omezují. Dieta je pro mě už tak dost omezující a potřebovala jsem při jídle zkrátka víc flexibility. Také každodenní program cvičení jsem si nechala flexibilní. Musela jsem ho nějak zapojit do svého každodenního života. Bylo pro mě důležité si o každém cvičení udělat záznam, a zajistit tak, abych týdně spálila předepsané množství kalorií. V zásadě mi informace z analýzy pomohly v tom, abych se vědomě vyhýbala některým potravinám a jedla jinak, abych zhubla. Budu v tom pokračovat i v budoucnu. Systém funguje. Vyhovuje mi to, ale v příštích týdnech a měsících už program nebudu dodržovat tak striktně, i když budu hubnout pomaleji. Vidím tu nebezpečí, že bych s programem v jednu chvíli přestala, protože je namáhavý a člověk toho musí hodně obětovat. Je těžké ho dodržovat celé měsíce. Budu i nadále jíst potraviny se zelenými sloupci, ale nebude to už jenom 1000 kcal denně. Tyhle tři týdny byly dobrý začátek změny stravování, ale trvalá dieta pro mě není. Každodenní cvičení (běh, chůze, jóga, pilates, fitness centrum) pro mě byl neustálý boj s mými vnitřními démony, ale dokázala jsem je porazit tím, že jsem jednotlivá cvičení střídala. Za ty tři týdny jsem zhubla 2,6 kilo, což je podle mě docela hodně - teď už to jsou dokonce 3 kg. Během té doby jsem jedla mnohem víc zeleniny. Trochu jsem omezila ovoce a úplně jsem přestala jíst pšeničné produkty a sladkosti. Téhle diety se budu moct držet i dlouhodobě, ale už se nebudu omezovat na 1000 kcal denně. Moc se mi nelíbilo každodenní vážení, i když jsem byla překvapená, že jsem zhubla téměř každý den. Asi to není překvapení, protože jsem vždycky šla do postele hladová. Tohle pro mě ale není, protože to bylo dost depresivní ve dnech, kdy váha ukazovala dokonce víc než den předtím nebo když se nestalo vůbec nic, i když jsem věděla, že to může být různým množstvím vody v těle. Abych to shrnula: Byl to dobrý začátek změny stravování, ale z dlouhodobého hlediska bych program nedokázala dodržovat celé měsíce. Ze zkušenosti vidím, že program funguje, a výsledky analýzy mi pomohly.

Karina S.

Myslím si, že tak komplexní program by byl více smysluplný, kdyby byl doprovázen lékařem / výživovým poradcem. Příliš mnoho informací najednou. Kromě toho nechci být pořád u počítače i ve svém volném čase, když už před ním sedím celý den v práci. Myslím si, že je divné a úmorné vybírat si každé jednotlivé jídlo, vážit ho a podobně. Jak už jsem psala, takový program je užitečný během léčby nebo když je sledován lékařem.

Marion W.

Už dlouho jsem hledala vhodnou metodu, jak zhubnout. Posledních 6 kg, které mi zůstaly po těhotenství, ne a ne zmizet. Byla jsem proto nadšená, když jsem se doslechla o tomhle programu. Byla jsem překvapená, že až na pár potravin jsem se už vyhýbala většině potravin, které jsou označeny červeně. Nyní pravidelně cvičím a věnuji větší pozornost tomu, co jím. Budu se programu držet a doufám, že zhubnu. Asi se člověk musí taky smířit s tím, že v 35 nebude vážit tolik jako v 25.

Susen K.

Je docela náročné všechno vážit, ale stojí to za to. Když ale máte nedostatek spánku, nepomůže vám ani dodržování programu. Webové stránky jsou extrémně pomalé, takže jsem si dneska konečně stáhla aplikaci s přehledem kalorií. Recepty na vašich stránkách a v knize dostatečně nepracují se sezónním ovocem a zeleninou. Postupem času se ale z vážení stane rutina. Díky dietě se cítím celkově lépe, ale na moje revmatické bolesti to ještě nemá vliv.

Elisabeth K.

Normální dietní program, docela ok. Zhubla jsem díky dietě na začátky, teď jsem přepnula na genetickou dietu. Je to pro mě ok. Snažila jsem se jíst stravu s velmi nízkým obsahem tuků, dávala jsem na to velký pozor. Není to ale úplně vhodné pro každodenní použití. Je těžké se tím řídit, když jíte v restauraci. Portál pro sestavení jídelníčku je pro mě moc komplikovaný a nenabízí žádné alternativy. Kompletní změna stravy není tak jednoduchá, když má člověk pracovní a rodinný život.

Ingrid A.

Dietní plán na míru genům je výborný a podle mě se snáz dodržuje. Tabulka s jednotlivými potravinami byla velmi obsáhlá. Díky tomuto programu máte lepší dlouhodobé výsledky. Kromě toho můžete s programem zase snadno začít. Dosahuji dobrých výsledků, i když se ho 100% nedržím.

Samira C.

Víc cvičení a méně jídla je zásadní pro každou dietu - všechny programy jsou v tomhle stejné. ALE: vědomí, co konkrétně u vás způsobuje tloustnutí, vám umožní konkrétní změny, a to je skvělé. Já konkrétně nemám neustálý pocit hladu. Nejsem hladová a mám pořád pocit sytosti. Dát si 5 jídel denně je pro mě těžké, dvě až tři jsou pro mě akorát. Dosáhla jsem cílové váhy, ale budu se i tak držet potravin ze seznamu, abych někdy vykompenzovala jídla, po kterých tloustnu. Moc děkuji za to, že jsem toho mohla být součástí, bylo to pro mě moc zajímavé.

Carmen L.

Na začátku to nebylo jednoduché, ale po krátké době to funguje relativně dobře. Je dost frustrující, že moje váha zase narůstala. Na začátku pro mě bylo těžké vzdát se tolika jídel, které ráda jím, jako je čokoláda, ale po nějaké době už to není tak těžké. Dodržování programu cvičení nebylo tak těžké, i když byly dny, kdy jsem se k tomu nemohla donutit. Nejtěžší pro mě bylo sníst něco ráno. Byla to pro mě opravdová změna, protože předtím jsem ráno nikdy nejedla. Bohužel se mi to ne vždycky podařilo. „Pít spoustu tekutin“ je něco, co bych opravdu měla začít dělat. Budu se tohoto programu držet, protože už jsem na svém těle zaznamenala pozitivní změny.

Marie-Eleonor B.

Na začátku bylo dost komplikované a únavné všechno vážit. Po chvíli to ale šlo docela dobře. Je dost vyčerpávající se programu pořád držet. Program cvičení nebyl problém. Fyzická aktivita byla zábavná. Je to dobrý program, jak v dlouhodobém horizontu zhubnout. Bohužel trvá dlouho, než člověk vidí první úspěchy. Fáze hubnutí není vůbec náročná. Skoro nikdy jsem se necítila hladová. Většinou jsem ale jedla výrobky, u nichž bylo povolené dostatečné množství. Tenhle program vám umožní dosáhnout vašeho cíle.

Sabine K.

Byla jsem překvapená, když jsem se dozvěděla, že moje tělo dokáže dobře metabolizovat sacharidy, dřív jsem se jim mimo jiné snažila vyhýbat. Nyní jsem do své stravy zapojila víc sacharidů a alespoň jsem vůbec nepřibrala. Jsem taky ráda, že vím, že tuk je pro mě jako bomba. Protože jsem si už o výživových zásadách, jako je sportovní výživa, přečetla dost, myslím si, že důležitost dostatečného množství proteinů nebyla ve zprávě dostatečně zohledněná. Program také nabízí plán každodenního cvičení. Bez dostatečného příjmu proteinů ale většinou není možné dosáhnout úspěchů. Nákresy a zpráva jsou dobře strukturované, analýza ok.

Maria F.

Měla jsem velkou rodinu a malý hotel. Když jsem všechno ztratila, neměla jsem náladu vařit ani jíst. Ani v budoucnu nebudu vařit složitá jídla, ale díky vaší tabulce budu jíst „zdravě“ a vařit to, co není moc náročné, ale udržuje můj metabolismus v chodu. Bydlím v 9. patře a jednou denně teď chodím nahoru pěšky. Teď už to dokážu bez přestávky. Taky jsem si z vašeho programu vybrala skákání přes švihadlo. Budu pokračovat se „svým“ programem a dál hubnout. Moc vám děkuji, hodně jste mi pomohli a můžu vás doporučit.

Inge M.

Jsem nadšená! Konečně se mi podařilo úspěšně zhubnout! Od té doby, co jsem dostala výsledky analýzy, šlo hubnutí téměř bez námahy. Předtím jsem zažívala samé prohry, i když jsem neustále něco obětovala. Aspoň můžu nyní jíst, co chci, a přesto rychle ztrácet kila. Účast v tomhle programu bylo nejlepší rozhodnutí za celá léta! Nejen že hubnu rychleji, ale jsem také mnohem motivovanější, protože jsem si jistá, že používám správnou metodu. Roky jsem hladověla a vyhýbala se sacharidům, protože všude slýcháte o „zlých“ sacharidech. Moc děkuji!

Claudia P.

Už celé roky cvičím. Bohužel se mi nikdy nepodařilo dosáhnout mých cílů kvůli mým stravovacím návykům. Díky tomuto programu jsem ale mohla své stravovací návyky radikálně změnit. Už během krátké doby jsem zaznamenala velké rozdíly. Ne nutně na váze, ale v zrcadle. Taky se cítím lépe a mám víc energie. Díky tomuto programu jsem si uvědomila, že sacharidy nejsou špatné, ale nutné. Moc děkuji! Nechci dál hubnout, chci si vytvarovat tělo. Jednoduše přejdu do další fáze.

Melissa G.

Chtěla bych moc poděkovat, že jsem se mohla tohoto programu zúčastnit. Analýza byla zajímavá, komplexní a velmi dobře prezentovaná. Bylo tak pro mě jednoduché se v ní vyznat a odnést si z ní spoustu informací. Protože jsem před pár lety absolvovala výživový kurz v Linzi, už jsem věděla dost, a také jsem se od toho kurzu stravovala zdravěji. Proto pro mě nebyla nutná žádná další změna, byla to spíš optimalizace. Rychle jsem se sžila se systémem výrobků. Nejdřív to chce trochu snahy, ale v krátké době si člověk zvykne. Zejména u tučných jídel jsem si uvědomila, že jsem zase začala jíst větší porce. Také jsem si užívala víc tučných sýrů. Tohle jsem změnila. Pokud jde o oleje, používám řepkový olej, lněný olej a extra panenský olivový olej.

Heidi B.

Začala jsem zmenšovat velikost porcí. Počítám teď kalorie. Bohužel nemám dost času na cvičení. Trochu jsem změnila svoje stravování. Kupuji si nyní výrobky bez laktózy. Bohužel mi chybí disciplína. V posledních třech týdnech byly Velikonoce a tři oslavy narozenin. V každém případě bych vám chtěla poděkovat.

Margareth L.

Bylo velmi zajímavé se dozvědět, kterých potravin by se měl člověk vyvarovat a které tělo dobře snáší. Je ale velmi těžké dodržovat uvedená množství a aplikovat je v každodenním životě. Ale v budoucnu se budu držet „dobrých“ potravin.

Nicole W.

Je zajímavé zjistit, co jste během předchozích dietních pokusů dělali špatně. Bylo pro mě snadné se programu držet. Tento program nabízí spoustu možností: systém výrobků, potraviny se zelenými sloupci, portál pro sestavení jídelníčku a každodenní jídelníček. Je také dobré, že výsledky vidíte už od začátku, takže je snazší program dodržovat. V programu cvičení je spousta způsobů, jak začít s fyzickou aktivitou. Také si myslím, že je tento program ideální pro dlouhodobou změnu stravování a myslím, že není těžké se ho dlouhodobě držet. Takže skvělý program, který můžu doporučit. Jediným negativem je cena. Stojí to za to pro lidi s nadváhou a zdravotními riziky, ale myslím, že je to moc drahé pro lidi, kteří chtějí jenom shodit pár kilo.

Patricia L .

Potvrdí se vám, že jíte moc. Taky je z toho jasné, že nezískáte vysněnou postavu nebo váhu bez cvičení a rozumného stravování. Bohužel je dost těžké dodržovat program při práci, zejména každodenní jídelníčky. Velmi dobré je jíst jenom „zelené“ potraviny. Tím se člověk může řídit kdykoliv. Celkově je to dobrý, ale těžký způsob, jak udržitelně změnit stravování. Budu se nicméně snažit pokračovat s dietou a fyzickými aktivitami. Proto nemůžu tenhle program doporučit, protože bez disciplíny a odhodlání asi není pro lidi, kteří doufají v zázraky.

Markus G.

Hledala a našla jsem test DNA. Rychle jsem obdržela registrační formuláře, které byly snadno srozumitelné. Když jsem tam zavolala, mluvila jsem s velmi příjemnou paní. Ze své knihy jsem velmi překvapená. Je napsaná velmi srozumitelně. Jsou z ní patrné moje očividné slabiny. Je pěkně svázaná a velmi kvalitní. Nečekala jsem, že bude tak podrobná. Byla jsem a jsem nadšená, že méně je více. Mluvila jsem o tom se spoustou lidí, kteří by se možná ještě mohli stát testovacími subjekty. Myslím si, že tahle metoda hubnutí má budoucnost. Mohla by snížit obezitu populace. Moc děkuji! Jsem hodně sportovně založená, ale skoro vždycky jsem vážila 80 a víc kilo, takže to bylo a je štěstí, mít na váze o 7 kg méně.

Cornelia S.

Mohla jsem v praxi zrealizovat program se „zelenými“ potravinami. Nemohla jsem dobře používat další možnosti - DNA portál a systém výrobků - chyběly mi pokyny, nebo jsem jim dobře nerozuměla. Bylo by velmi užitečné, kdyby byly potraviny řazeny abecedně. Bylo by skvělé, kdyby člověk mohl dostat třeba týdenní stravovací plán. Tenhle program se také postaral o to, že pravidelně cvičím nebo se hýbu. Zhubla jsem 5 kg za 3 týdny a můžu pokračovat dál. S touhle metodou chci určitě pokračovat. Celkově se také cítím lépe a lehčí, zdravější a živější. Analýza je také opravdu zajímavá a informativní.

Anna F.

Nejtěžší pro mě bylo jíst jenom jídla, která jsem měla povolená. (To je podle jiných metod nemožné) Pracuji 40 hodin týdně a obědvám u prarodičů svého manžela. Bývala bych hledala doporučení na webových stránkách, ale je tam prodleva (skoro) po každém kliknutí. Bylo pro mě proto nemožné tenhle program dodržovat. Nejsnadnější pro mě bylo spálit 222 kcal cvičením. Miluju zumbu a dělám také aerobik. Měla jsem vše pod kontrolou díky svému monitoru tepu. Osobně by mi přišlo lepší, kdyby ve zprávě bylo víc hotových jídel s recepty v příloze. Je těžké jíst jenom potraviny, které jsou v oddíle uvedeny. Pojmy „koláče“ a „dorty“ také nejsou moc výmluvné. Může to být tvarohový koláč nebo sachr dort. Bylo by také vhodné uvést, jestli množství odpovídá syrovým nebo vařeným potravinám.

Carolin M.

Test byl jasně formulovaný, ale ne moc osobní. Vypadal jako standardní test. Potraviny jsou dobře sestavené, ale program není pro laiky dobře vysvětlený. Když to ale člověk čte často a dlouho a pečlivě se tím řídí, je program velmi srozumitelný, i když trochu divně vysvětlený. Jinak to vůbec není špatný program. Dozvěděla jsem se, které potraviny jsou dobré, a budu se snažit svůj výživový plán sestavit co nejlepší. Každé kilo, které díky tomuto programu ztratím, je dobré kilo.

Marianne W.

Normální dieta pro mě na začátku byla velmi těžká. Byla jsem pořád hladová a ve špatné náladě. Ale i tak jsem se řídila pokyny a hodně jsem zhubla. Také jsem dbala na to, abych se hýbala víc než normálně. 3týdenní genetická dieta byla velmi pohodlná. Díky 5 jídlům denně jsem nebyla pořád hladová a neměla jsem chutě na sladké, které obvykle mívám. Ke konci jsem už moc nehubla, i když jsem pravidelně cvičila. Díky genetickému výzkumu teď vím o svém těle víc. Budu se tímhle programem dál řídit, dokud nedosáhnu požadované váhy. Každodenní vážení pro mě představovalo velký tlak, bylo by stačilo vážit se jednou týdně jako u normální diety. Co mě ale moc těší je to, že díky programu mě zase začalo bavit cvičení. Moc díky za všechno a zdravím!

Astrid G.

Zpráva mi hodně pomohla. Teď vím, na co si v jídle mám dávat pozor. Seznam svačin, kterých může člověk sníst, kolik chce, byl skvělý! Díky tomu nemám nikdy hlad. Nemusíte podstupovat žádné oběti a snadno všechno sestavíte tak, aby to fungovalo. Zhubla jsem 4,8 kg za tři týdny. S výsledkem jsem velmi spokojená! I nadále budu se zprávou hodně pracovat. Jsem si jistá, že brzy dosáhnu na svou vysněnou váhu. A to všechno bez jakéhokoliv stresu.

Silvia G.

Celkově pro mě bylo relativně snadné program uvést do praxe. Docela rychle jsem si zvykla na systém výrobků, i když je dost únavné každé jídlo pokaždé vážit. Během celé fáze jsem jedla jenom výrobky ze seznamu. Ale člověk ví, jaké množství které potraviny může sníst, jenom díky vážení. Také si musíte pečlivě volit jídlo tak, abyste přes den nebyli hladoví. To se vám podaří hlavně tehdy, když jíte potraviny s „velmi zelenými“ sloupci. Neměla jsem problém dodržovat program každodenního cvičení. Výsledek: Byla jsem výrazně hladovější ve srovnání s normální dietou, i když jsem bohužel víc nezhubla. Ale velkým pozitivem je, že i když váha neukazuje velký úbytek, poznám na oblečení, že jsem zhubla.

Renée W.

I když jsem v minulosti vždycky jedla dost zdravě a pravidelně cvičila, nedařilo se mi zhubnout. Od začátku programu ze mě začaly kila odpadávat bez námahy, jako bych otočila vypínačem. Musím přiznat, že cvičím o něco víc, než navrhuje program - buď hodinu aqua joggingu, nebo nordic walkingu 4krát až 5krát týdně. Všechno dělám víc promyšleně a mám díky těmto nástrojům nad věcmi větší kontrolu. Rýže a ořechy byly mým oblíbeným jídlem, ale teď jsem je z kuchyně vykázala. Je to jednodušší, než jsem si myslela. Dneska jsem si oblékla kalhoty, které jsem na sobě naposledy měla před 9 lety. Portál pro sestavení jídelníčku je možné trochu moc komplikovaný. Mně osobně se dobře zacházelo s knihou. Mám ji vždycky v kuchyni, abych ji měla po ruce.

Margret G.

Studie byla každopádně zajímavá zkušenost. Hodně jsem cvičila a ráda bych se také rozumně stravovala. V tomto ohledu jsem ze své zprávy získala hodně důležitých a zajímavých informací. Výsledky pro mě bohužel nebyly jasné. Například proč pro mě quinoa není dobrá, ale hranolky mají zelený sloupec? Pomohlo by mi vysvětlení, proč to tak je. Čísla uvedená po straně pro mě jako pro „neodborníka na výživu“ moc neznamenají. Nicméně bych chtěla tabulku používat i nadále, abych se v budoucnu stravovala zdravěji. Totéž platí pro portál pro sestavení jídelníčku, i když se mi nezdá, že je 100% dokončený. Často se mi nedařilo najít užitečnou kombinaci potravin, které by dávaly dohromady jídlo. Každopádně to byla zajímavá zkušenost.

Eva M.

Zpráva naplnila moje očekávání. Zpráva byla profesionálně napsaná. Nabídka výrobků je dostatečná. Program cvičení nabízí hodně možností. Rozdělení na jednotlivé tréninkové jednotky je také dobré. Je tu plán stravování, kam je možné vepsat výrobky. Portál pro sestavení jídelníčku je snadné obsluhovat, ale chyběl mi větší výběr veganských jídel. Když si člověk sestavuje jídla sám, zabere to hodně času. Budu s programem pokračovat, dokud nedosáhnu na požadovanou váhu. Podpora je velmi rychlá, ochotná a přátelská. To se mi moc líbilo.

Melanie C.

Protože jsem v minulosti dost četla o výživě a jedla jsem zdravě, až na počítání kalorií, nebylo pro mě těžké s programem začít. Nejdřív jsem měla problémy s kaloriemi a těžko se mi s nimi pracovalo. Plán cvičení nebyl vůbec těžký, protože cvičím skoro každý den i tak. Časem bylo jednodušší držet se počítání kalorií, i když pořád ještě z počítání nejsem nadšená. Více jsem se zaměřila na kalorie a zjistila jsem, že potřebuji mnohem méně cukru. Nedosáhla jsem požadované váhy, ale pokud si udržím 55 kg, budu spokojená. Děkuji, že jsem se mohla tohoto programu zúčastnit, ani počítání kalorií není tak těžké.

Michaela B.

Držela jsem se zelených doporučení a podle nich jsem jedla. Vyhýbala jsem se hlavně máslu a tukům. Budu to dělat i nadále, abych si udržela váhu, ale jinak budu jíst normálně. Těším se na kuchařskou knihu. Myslím, že jíst podle genů je skvělé. Děkuji.

Karin E.

Program by mohl být vhodný pro některé testovací subjekty, ale u sebe jsem nepozorovala velký přínos. Recepty na domovské stránce byly moc dobré a snadné. Moje váha měla velké výkyvy, i když jsem program dodržovala konzistentně. Často jsem cítila, že mám oteklé prsty a nohy, a můj žaludek vydával divné zvuky. Celkově vzato mi pokyny přišly užitečnější než u normální diety.

Monika B.

Největším a nejnovějším objevem pro mě bylo rozdělení mezi proteiny a sacharidy. Nejspíš jsem v posledních letech jedla příliš mnoho sacharidů v müsli tyčinkách, müsli a trávicích sušenkách. Myslím, že jsem svůj pohled díky vaší analýze přehodnotila. Dalším velkým objevem je množství kalorií denně spálených cvičením. Teď se snažím být fyzicky aktivní alespoň 30 minut denně. Je to často těžké, ale opravdu se to snažím dodržovat. Taky jsem si teď vědomá rozdělení mezi sacharidy a proteiny. Byla jsem ohromená, že díky téhle změně je možné výrazně zhubnout dokonce i v mém věku.

Verena K.

Dařilo se mi disciplinovaně jíst po tři týdny. Bylo dobré, že jsem si mohla vybrat, jak se chci programem řídit. Z obsáhlého seznamu potravin jsem mohla hned vidět, kterým potravinám bych se raději měla vyhýbat. Z toho jsem se dozvěděla opravdu hodně. V tréninkovém programu mě motivovalo hlavně to, že byly přesně specifikované minuty. Výběr sportů je také obrovský. Celkově je dobré vědět, že je program uzpůsobený mým individuálním genům. Myslím si, že výsledek je působivý. Zhubla jsem celkem 4,1 kg. Určitě budu v programu pokračovat, dokud nedosáhnu své optimální váhy. I po fázi hubnutí program člověku stále zůstane.

Gabriela M.

Váš program mě trochu překvapil, například „ne“ sacharidům. Je tu vidět dopad stravy na hmotnost. Po počátečních obtížích jsem se naučil pracovat s portálem pro sestavení jídelníčku. Počítání výrobků podle mého názoru ale není možné dělat bez počítače. Možná by pro to v portálu byl užitečný další sloupec. Počet kalorií pro každý sport je opravdu velmi užitečný, i pro mě osobně. Problémy, se kterými jsem se setkal během předchozích diet se tu bohužel objevily také, a sice skutečnost, že i když se pokyny řídíte do puntíku, váha ubývá jen ve velmi malých krocích. Proto se budu programu držet jako poslední 3 týdny, abych dosáhl své požadované hmotnosti 100 kg. Každopádně bych vám chtěl poděkovat, že jste mi umožnili se studie zúčastnit.

Michael S.

Analýza testu mi otevřela oči. Teď už vím, proč pro mě hubnutí bylo do teď tak těžké. Jsem nadšená z portálu. Ale pořád ještě by ho chtělo trochu vylepšit. Držet se navrhovaných potravin nebyl problém. Myslím si ale, že bych měla víc cvičit, protože úbytek na váze stagnuje. Tip na zeleninový vývar proti večerním chutím měl opravdu cenu zlata. S manželem jsme si užili spoustu zábavy při sestavování našich týdenních jídelníčků! Děkuji!

Susanna S.

Dodržování výživového programu bylo v zásadě jednoduché. Občas jsem se cítil hladový a měl jsem chuť na jídlo, což bylo nepříjemné. Měl jsem chuť na jídlo jako takové, ne na něco konkrétního. Musel jsem si zvyknout na nové stravovací návyky, pokud jde o proteiny. Kromě toho byly dny, kdy jsem nezhubl vůbec nebo jen o trochu. Celkově jsem zhubl, ale někdy jen v malých krocích. V zásadě už jím hlavně zdravou, nízkotučnou stravu. Ve srovnání se svými předchozími stravovacími návyky jsem ještě víc snížil množství jídla a tuku. Ukázalo se, že seznam potravin byl velmi užitečný a navrhované množství sloužilo jako dobrý cíl. Budu s touto metodou pokračovat, abych dosáhl požadované váhy, a za tímto účelem bude velmi užitečná. Jsem si jist, že tento program a jeho obsah můžu doporučit.

H.-Dieter P.

První týden programu hubnutí vyžadoval nejpřísnější disciplínu. Často jsem se během zvýšené aktivity cítila velmi hladová a slabá. To se zlepšilo během druhého a třetího týdne. Pomohly mi s tím zeleninové vývary a spousta vody. V druhém týdnu jsem byla překvapená, že i když jsem se cítila hladová, váha ukazovala každý den jen malé úbytky. Vytrvalost se mi vyplatila a ve třetím týdnu jsem měla lepší výsledky. Bylo snadné dietu převést do praxe díky systému výrobků a držet se jí. Díky tomu člověk ví, kolik si toho může dát na talíř. Myslím si, že je to klíčem k úspěchů při hubnutí a udržování váhy. Tento program hubnutí můžu jenom doporučit. Po několika týdnech si člověk zapamatoval nejvýznamnější výrobky a jejich množství, takže už je nemusel vyhledávat.

Leverone G.

Držela jsem se skoro výlučně potravin se zelenými sloupci. Díky systému výrobků jsem měla přehled o množství. Nejdřív pro mě nebylo jednoduché vyhýbat se potravinám, jako je sýr, sladkosti a koláče, ale teď už jsem na to zvyklá. Také se mi dařilo pít kávu bez mléka. Trávení mám vynikající, když se vyhýbám červeným potravinám. Skvělé je, že už nemám nafouklé břicho. Nikdy se mi nepodařilo zjistit, které potraviny u mě způsobují nadýmání. Program cvičení jsem rozšířila na 4 až 7 dnů v týdnu. Nedokážu si ani představit život bez cvičení. Většinu času běhám, dělám gymnastiku a jógu a hraju tenis. Jsem s tímto programem velmi spokojená a doufám, že si udržím váhu na stejné úrovni.

Liselotte P.

Celkově velmi dobré. Hodně tipů bylo velmi užitečných. Řídila jsem se mnoha návrhy. Pila jsem hodně vody, jedla ovoce a zeleninu. Bylo velmi snadné zapojit tato doporučení do pracovních dnů. Celé roky užívám antidepresiva, což hubnutí ztěžuje. Ale byla jsem spokojená se ztrátou přibližně 4 kg. To mě motivuje, abych pokračovala.

Barbara P.

Program je snadno srozumitelný a obsahuje spoustu informací. Strava je velmi pestrá. Bohužel se toho navzdory tabulce moc nezměnilo. Nemusíte hladovět jako u jiných diet. Podrobný program cvičení je skvěle popsaný. Chtěla bych si brzy nechat znovu analyzovat přesné výsledky, abych mohla dietu začít držet znovu. Dietu můžu jen doporučit. Moje tělo začalo hubnout až ve třetím týdnu a myslím, že kila odteď začnou ubývat.

Monika E.

Program je snadno srozumitelný a obsahuje spoustu informací. Strava je velmi pestrá. Bohužel se toho navzdory tabulce moc nezměnilo. Nemusíte hladovět jako u jiných diet. Podrobný program cvičení je skvěle popsaný. Chtěla bych si brzy nechat znovu analyzovat přesné výsledky, abych mohla dietu začít držet znovu. Dietu můžu jen doporučit. Moje tělo začalo hubnout až ve třetím týdnu a myslím, že kila odteď začnou ubývat.

Manuela L.

Analýza je velmi zajímavá. Jen kdyby byla trochu víc uživatelsky přívětivá. Vzhledem k tomu, jak je program přísný, přemýšlím o tom, jestli dává smysl a vede k dlouhodobému úspěchu - když se podíváte na ostatní programy. Zpráva samotná je velmi podrobná a je zajímavě rozdělená. Pokud jde o sportovní aktivity, přemýšlela jsem nad tím, jestli je opravdu možné zhubnout domácími pracemi.

Melanie M.