Přidejte váš názor

Hodnocení:NutriMe mě naprosto přesvědčilo a jsem z něj nadšená. Podle posledních krevních testů a podle mého lékaře jsem dobře zásobená mikroživinami. Děkuji!

Enrike I.

Jsem moc ráda, že vám můžu dát zpětnou vazbu po třech měsících užívání NutriMe. O potřeby zákazníků je ideálně postaráno. Při své poslední objednávce jsem dostala krabici s měsíční dávkou vitamínových pilulek. Toto množství bylo rozděleno na „denní dávky“, které jsem měla užívat ráno. Dostala jsem NutriMe v malých praktických sáčcích s předem smíchanou denní dávkou vitamínů. Protože kvůli své práci hodně cestuji, je to pro mě velmi snadné! Jednoduše si dám sáček do kabelky a nic nestojí v cestě každodenní vitamínové vzpruze!

Ulrike B

Franz A.

Proč jsem si objednal? Cítím se s touto výživou silnější a klidnější. Snažím se zabránit Alzheimerově chorobě. Říká se, že vitamín B, hořčík a zinek působí proti Alzheimerově chorobě. Moje matka měla cukrovku a později Alzheimera. Možná se tomu dá zabránit. Je také důležité, co jíme. Žádné sladkosti. Zdravím ze Švédska.

Maija T.

Julia G.

Doris P.

Od té doby, co každý den jím NutriMe, cítím se mnohem líp. Snadno se užívá, protože nemusím brát spoustu různých vitamínů. Velmi užitečné.

Regina R.

Ulrike B.