Obsah programu Weight Sensor

Genetická dieta. Weight Sensor – program hubnutí uzpůsobený na míru genům.

Až 2,5krát větší úspěch při hubnutí.

Geny jsou stavebním plánem našeho těla a odhaduje se, že obezita je závislá na našich genech, přičemž přibližně 80 % případů je způsobeno genetickými předpoklady. Protože každý z nás má v sobě jiné geny, mohou někteří lidé přibírat na váze, protože v důsledku nepříznivých genů vstřebávají příliš mnoho tuku, zatímco jiní mohou mít ve stravě dvakrát tolik tuku a i tak vstřebají jen potřebné množství.
 
Situace je podobná se sacharidy: někteří lidé přibírají na váze v důsledku sacharidů obsažených ve stravě, zatímco na jiné množství cukru vůbec nemá vliv.

Optimální množství sportovních aktivit rovněž závisí na našich genech. Pravidelné cvičení může mnoha lidem pomoci velmi rychle zhubnout, zatímco u jiných může být neúčinné. Podobné je to při omezování počtu kalorií. Někteří lidé snadnou zhubnou, když jedí méně kalorií, zatímco pro ostatní se jedná o složitý proces.

Všechny tyto individuální rozdíly jsou podmíněny geneticky, což vysvětluje, proč někdo dosahuje velkých pokroků díky nízkotučné dietě, zatímco jiní musí provozovat fyzickou aktivitu, aby dosáhli stejného cíle.

Který program je pro Vás ten správný?

Můžete zjistit, který program je pro Vás ten správný, díky novým možnostem nabízeným humánní genetikou. Váš genetický profil prozradí, jakým potravinám byste se měli vyhýbat a co můžete bez váhání jíst. Rovněž se dozvíte optimální množství sportovních aktivit a denního příjmu kalorií, což Vám umožní rychle dosáhnout požadované hmotnosti a udržet si ji.

Kolik atletických a vytrvalostních sportů potřebujete?

Při hubnutí nedochází pouze k úbytku tuku, ale také svalové hmoty, přičemž tento proces může být některými geny dále zhoršen. Aby bylo možné tomuto zabránit, je třeba věnovat se různým atletickým sportům / programům budování svalů.

Na základě těchto informací je možné vytvořit optimální plán stravování - podle stávající studie může program hubnutí na míru vést až k 2,5krát vyšší úspěšnosti. Každý člověk je jiný, a proto je důležité zjistit, jaké jsou Vaše genetické slabé stránky a jak využít genetické přednosti pro zdravý, dlouhý život.

Jezte, co máte rádi!

Obdržíte seznam více než 1100 potravin uzpůsobených na míru Vašim genům, který bude obsahovat informace o tom, co můžete bez problémů jíst a čemu byste se měli raději vyhýbat. Takže můžete jíst, co máte rádi!

Upozornění: pokud je BMI vyšší než 30, je třeba se poradit s lékařem.*