Obsah programu Sport Sensor

Optimalizovaný výživový a tréninkový program na základě Vašich genů.


Některé genetické variace jsou odpovědné za konstrukci Vašeho těla, a proto mají výrazný dopad na sílu a vytrvalost Vašich svalových buněk. V souvislosti s těmito geny jsou některé genetické typy ideálně vhodné k rychlým reakcím a vyvíjení velké síly (velké a silné buňky), zatímco jiné genetické typy mají svalové buňky, které jsou slabší a pomalejší, ale protože mají lepší krevní oběh, jsou optimálně vhodné pro vytrvalostní sporty.

Vědecké studie ukázaly, že sportovec má 5krát vyšší šanci, že se kvalifikuje na olympiádu ve sportu vhodném pro jeho geny, než v jakémkoliv jiném sportu. Genetická analýza proto umožní odhalení Vašeho genetického talentu pro silové nebo vytrvalostní sporty. Vy pak v souladu s tím můžete stanovit své sportovní zaměření.

Vaše geny rovněž řídí to, jak Vaše tělo vstřebává některé živiny a přeměňuje je, aby zůstalo zdravé. Existují rozdíly ve vstřebávání vápníku, v reakcích těla na některé složky potravin nebo detoxikaci od škodlivin snižujících výkonnost a v mikroživinách, které tělo potřebuje pro zdraví kloubů. Díky analýze více než 52 genů je možné identifikovat metabolické deficity, které mohou mít vliv na zdraví a sportovní výkon, a tyto vlivy neutralizovat. Genetická analýza přinese cenné informace o tom, jaké živiny Vaše tělo potřebuje pro optimální zdraví a sportovní výkony. Genetický sportovní a výživový program Vám pomůže maximálně využít Vaše genetické silné a slabé stránky, abyste dosáhli lepších výkonů.