Správná péče po celý den


Nesprávné dávkování může velmi rychle vést k nedostatečnému zásobení těla mikroživinami. Proto vždy dbejte na to, jakou rychlostí jsou mikroživiny uvolňovány do těla.Standardní vitamíny - rychlé vstřebávání v těle

Většina přípravků s mikroživinami se okamžitě rozpustí ve vodě, a proto se okamžitě ve střevě uvolní do těla a jsou absorbovány do krevního řečiště. To přináší některé významné nevýhody: Vitamín C rychle zmizí z těla. Jeho poločas je 30 minut, a každou půlhodinu tak tělo ztrácí polovinu celkového množství vitamínu C v krvi. Z obvyklého denního množství 80 mg vitamínu C po 2 hodinách v těle zbude pouze 10 mg. Po 4 hodinách je v těle méně než 1 mg, což je pod hranicí účinnosti.

Obrázek 1) Rychlý rozpad vitamínu C ve standardním přípravku

 
 
NutriMe Complete - neustálé dodávání

Protože tělo odbourává vitamín C velmi rychle, je třeba tělo neustále zásobovat malými dávkami vitamínu C. Mikrotransportéry byly vyvinuty tak, že pomalu uvolňují vitamíny a minerály do těla po celý den. Přestože se vitamín C v těle odbourává velmi rychle, je tělo neustále zásobováno optimální dávkou vitamínu.

Graphic 2) Continuous supply through Micro Transporter