NutriMe Complete


 

Jako doplněk k nutrigenetickému testu (Nutrition Sensor) můžete zajistit, aby Vaše tělo přijímalo geneticky stanovené optimální množství mikroživin díky individuálním potravinovým doplňkům NutriMe Nutrition. Tento doplněk vytvořený na základě Vašeho jedinečného genetického profilu Vám dodává více než 20 důležitých mikroživin v přesném množství, jaké Vaše tělo potřebuje.

Tělo potřebuje vápník, aby si udrželo normální množství kostní hmoty. Selen, vitamín C a E pomáhají chránit tělo před oxidačním stresem a vitamín B6 pomáhá normalizovat metabolismus homocysteinu. Všechny tyto pozitivní účinky vitamínů jsou obecně známé a existuje spousta produktů, které slibují tuto ochranu těla. Tyto preparáty jsou vždy vytvořeny na principu „jedna velikost padne všem“ a jsou nabízeny ve stejném dávkování.


To byl až dosud jediný způsob, protože skutečnou individuální potřebu živin nebylo možné změřit. Dnes víme, že někteří lidé mají vyšší riziko osteoporózy (více než dvojnásobné oproti průměru) v důsledku genetických vad. Těmto lidem naši vědci doporučují mnohem vyšší dávku mikroživin pro ochranu kostí (kromě dalších preventivních opatření), než jakou doporučují lidem s nízkým rizikem osteoporózy.

V tuto chvíli je známo 55 genů, které zvyšují riziko více než 20 různých metabolických problémů. Správný příjem mikroživin hraje klíčovou roli při rozvoji mnoha metabolických poruch, jako je například osteoporóza. NutriMe Complete je individuálně uzpůsoben pro každého jedince a obsahuje ideální dávky díky podrobné genetické analýze.
aaa

Případová studie

Bez NutriMe:

Osoba nemá tušení o svých genetických predispozicích.

Problém:
 
Tato osoba má variace v genech MTRR a MTHFR, které zvyšují hladinu homocysteinu a představují předpoklad pro aterosklerózu.

Řešení NutriMe Complete:

Kyselina listová, vitamín B6 a vitamín B12 přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu, takže naši vědci doporučují vyšší dávky těchto mikroživin.

Tento příklad ukazuje, že neexistuje standardní dávkování různých vitamínů, které by bylo vhodné pro každého.

Díky našemu patentovanému systému je nyní možné testovat tyto geny a stanovit individuální potřebu mikroživin. Na základě tohoto unikátního receptu pro Vás můžeme sestavit Vaši individuální směs.

Genetická analýza je nutná

Pro objednání NutriMe Complete je třeba, abychom nejprve provedli analýzu Vašich genů a určili mikroživiny a jejich odpovídající dávkování doporučované našimi odborníky. Genetická analýza je dostupná v programu DNAnutriControl, v rámci Nutrition Sensor, a umožňuje nám sestavit Vaši osobní směs mikroživin.

Dostupné suroviny

Objednat:

Pokud jste si již nechali provést genetickou analýzu, můžete jednoduše objednávat u své kontaktní osoby nebo v Obchodě.