Řízení hmotnosti NutriMeJako doplněk ke genetickému testu pro hubnutí (Weight Sensor) můžete dále zvýšit svoji úspěšnost při hubnutí nebo si snáze udržet hmotnost díky potravinovému doplňku NutriMe Weight Management uzpůsobenému na míru Vašim genům. Na základě Vašeho genetického profilu snižuje množství kalorií z tuku a sacharidů z jídla.

Díky genetické analýze víme, jak citliví jste na tuky a sacharidy. Jako podporu volitelně nabízíme zdravotnický prostředek ušitý na míru Vašim genům, který obsahuje prověřenou a otestovanou účinnou látku uzpůsobenou Vašim genům, která reguluje poměr mezi inhibitory tuků a sacharidů.

V závislosti stupni citlivosti vůči tuku může být až 26 % ve stravě navázáno, takže nebude přispívat k přibírání na váze. V závislosti stupni citlivosti vůči sacharidům může být míra jejich vstřebávání ve střevě snížena až o 2/3. Díky tomu je jednoduše možné omezit přibírání na váze a zlepšit Vaši úspěšnost při hubnutí. Protože každý člověk potřebuje různé dávkování účinných látek, je produkt namíchán podle Vašich genů ve správném poměru a dodáván ve Vašich osobních blistrech. Spolkněte obsah jednoho z těchto blistrů společně s vodou před každým ze dvou hlavních jídel.

Přípravek s klinicky prokázaným účinkem

Složka blokátoru sacharidů v produktu je certifikovaná v souladu s ustanoveními směrnice 93/42/EHS, což znamená, že byla testována klinickými zkouškami a její účinek je vědecky prokázán.

Účinná látka je získávána z přírodních rostlinných materiálů (bez genetické úpravy) a podle klinických studií může snížit příjem sacharidů až o 66 % v závislosti na dávkování. Sacharidy mohou být ve střevě rozloženy na menší komponenty (glukózu) a absorbovány do krevního řečiště jako kalorie.

Složka látky vázající tuky v produktu je rovněž certifikovaná v souladu s ustanoveními směrnice 93/42/EHS a její účinek je vědecky prokázán. Účinná látka je získávána z rostlinné vlákniny a je schopna absorbovat tuk ve střevě jako houba, vázat ho, a zabránit mu tak, aby přispíval k přibírání na váze. Vědecké studie prokázaly, že takto je možné navázat až 26,6 % stráveného tuku.

 Genetická analýza je nutná

Aby bylo možné objednat NutriMe Weight Management, musíme nejprve provést analýzu Vašich genů, abychom mohli sestavit směs pro hubnutí na míru Vašim genům. Genetická analýza je k dispozici v programu DNAnutriControl v rámci analýzy Váhový senzor.


Objednat


Pokud jste si již nechali provést genetickou analýzu, můžete jednoduše objednávat v u své kontaktní osoby nebo obchodě.

Denní dávka sestává ze dvou blistrů, kdy jeden je třeba užít před snídaní NEBO obědem a druhý před večeří. Přesná doporučení ohledně užívání jsou uvedena v příbalovém letáku.

I když se NutriMe Weight Management skládá z registrovaných léčivých přípravků, jeho smíchání na základě individuálních genů vede k tomu, že produkt již nemůže být klasifikován jako registrovaný léčivý přípravek.

NutriMe Weight Management je k dostání na:
  • na 2 týdny
  • na 4 týdny
  • na 8 týdny
  • na 12 týdnů